Kontakta oss

Ring 020 – 27 00 00 för att köpa eller sälja pall, alternativt använd formulären “Köpa pall” eller “Sälja pall”. Vi hämtar och levererar i hela Sverige.

Köpa eller sälja pall

Norrlandspall – huvudkontor
Täktvägen 12, 904 40 Röbäck
Tel: 020-27 00 00 Fax: 090-13 80 00
E-post: info@norrlandspall.se
web: www.norrlandspall.se

Henrik Morén
VD
henrik.moren@norrlandspall.se

Conrad Nyberg
Försäljning
conrad.nyberg@norrlandspall.se

Ulrica Oppman
Inköp
ulrica.oppman@norrlandspall.se

Allmänna frågor om Retursystem Byggpall

Returlogistik
Box 9, 131 06 Nacka
E-post: info@returlogistik.se
Web: www.returlogistik.se

Tobias Falk
Mobil 073-513 17 40
tobias.falk@returlogistik.se

Niclas Carlsson
Mobil 073-362 61 19
niclas.carlsson@returlogistik.se

Nils G Storhagen
Mobil 070-564 02 70
nils.storhagen@returlogistik.se

Retursystem Byggpalls styrgrupp

Ulf S Gustafsson, ordförande
ulf.gustafsson@byggpall.se